Бесплатно Книга Василя Шкляра «Ключ» Киев

Published date: Август 11, 2020
 • Location: Киев, Киевская обл., Украина

⭕ Василь Шкляр - один із найвідоміших і найбільш затребуваний сучасний український письменник, що на думку деяких літературних оглядачів вважається «батьком українського бестселера».

Особливої слави письменник набув завдяки роману «Чорний ворон» і резонансові в суспільстві довкола нього. В романі було відтворено одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії. Його темою стала боротьба українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-их роках. За роман письменника нагородили Шевченківською премією від якої автор відмовився опираючись на власні політичні вподобання, що власне і викликало шалений інтерес до творчості Василя Шкляра.

Роман «Ключ» – це перший твір письменника після тривалої десятилітньої паузи. Роман писався в 1998 році, після того як автор попав в реанімацію зі смертельним діагнозом, проте вижив і після місяця в реанімації, ще в лікарні почав писати «Ключ», який зразу ж здобув популярність в українського читача. Та краще, аніж історія створення «Ключа», може бути тільки сюжет роману.

Місто Київ, юнак на ім’я Андрій шукає собі помешкання і начебто знаходить доволі привабливий варіант. На вулиці Рогнідинська зовсім незнайомий чоловік пропонує хлопцеві орендувати таку собі квартиру №13. Хлопець заселяється в помешкання і все наче добре, та незнайомець не приходить за квартплатою. Що сталося? Збіг обставин, або ж той випадок коли до мишоловки покладено чималий шматок сиру? Власне, Андрій стає на шлях до пошуку «Ключа» для вирішення цих питань. Або ключів, оскільки в романі їх два. Перший - ключ до загадки дивної квартири, другий - до серця коханої жінки Сани, з котрою Андрій познайомився під час розслідування.

Автор: Василь Шкляр
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Рік видання: 2014
Палітурка: тверда, матова
Кількість сторінок: 256
Мова: українська

Телефон ✆ 0688305859
Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Основы предпринимательской деятельности под ред. Власовой В.М.
  Книги / журналы - Киев (Киевская обл.) - Сентябрь 22, 2020 100.00 грн.

  ⭕ Основы предпринимательской деятельности (Экономическая теория. Маркетинг. Финансовый менеджмент) / под ред. Власовой В.М. - Москва, Финансы и статистика, 1995. - 496 стр., мягкая обложка. Состояние хорошее. Для педагогов, учеников старших классов ш...

 • Полупан В.Л. Ukraine Cultural Reader
  Книги / журналы - Киев (Киевская обл.) - Сентябрь 22, 2020 40.00 грн.

  ⭕ Учебник :PolupanV.l. ,Makhova V.V. Ukraine. A cultural reader :всё об Украине.История,культура, статьи о городах Украины. Разделы включают в себя вопросы на понимание, вопросы для обсуждения, а также упражнения к каждой статье для лучшего закреплен...

 • Yuriy Klymenko Français 11 класс
  Книги / журналы - Киев (Киевская обл.) - Сентябрь 22, 2020 100.00 грн.

  ⭕ продам 2 новых книги Yuriy Klymenko Français. 120 грн Телефон ✆ 063 638 1859

Comments

  Leave your comment (spam and offensive messages will be removed)